Kuželky

Výstavba kuželny započala v roce 1958 a slavnostně byla otevřena 25.4.1959. Během jednoho kalendářního roku bylo tehdejšími členy oddílu vykonáno dílo, které dobře reprezentovalo královéhradeckou tělovýchovu. V letech 2005- 2007 prošla kuželna kompletní rekonstrukcí drah a modernizací stavěčů.

V současné době sdružuje oddíl kuželek více než tři desítky členů od dorostu až po seniory, kteří se zapojují do soutěží v různých kategoriích Východočeské skupiny. Máte-li zájem si tento sport rekreačně vyzkoušet nebo se stát aktivními členy oddílu, přijďte, rádi Vás uvítáme.

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ do oddílu je možný kdykoliv. Přihláška do oddílu a informace o výši členského příspěvku jsou uvedeny v hlavním menu.

Pro více informací můžete použít kontatní formulář níže nebo se přímo obrátit na:

předsedu oddílu Luďka Horáka, tel. 737 146 998, e-mail: ludek.horis@seznam.cz

organizačního pracovníka Stanislava Dufka, tel. 732 335 303, e-mail: sdufek@mkinet.cz

případně můžete navštívit samostatné oddílové stránky na adrese www.kuzelky-dk.funsite.cz

Tréninky probíhají dle následujícího rozpisu:

Pondělí - družstvo B a C - od 17:00 hodin

Úterý - družstvo A - od 17:00 hodin

Středa - družstvo mládeže a dorostu - od 15:00 hodin

Kuželnu pro soukromé akce v kapacitě do 25 osob lze pronajmout mimo hrací dny za cenu 180,- Kč/hod.


Kontaktujte nás

MEMORIÁL JAROSLAVA DĚDKA - 2.ROČNÍK

Ve dnech 7.-21.12.2015 proběhl 2.ročník Memoriálu Jaroslava Dědka, dlouholetého hráče a funkcionáře našeho oddílu. Turnaj byl vyhlášen na 100 hodů v kategoriích registrovaných a neregistrovaných jednotlivců mužů a žen, za podpory sponzorů, zvláště pak TMV Dvůr Králové n.L., Pivovaru Tambor Dvůr Králové n.L. a dalších. Přestože jde teprve o druhý ročník, pomalu se turnaj dostává do podvědomí hráčů celé východočeské oblasti, která zahrnuje Královéhradecký a Pardubický svaz kuželek. V kategorii registrovaných mužů ovládli přední místa hráči domácího oddílu, když zvítězil po výborném výkonu Michal Sirový počtem 485 poražených kuželek. Na třetím místě Honza Janeček 475 kuželek. Mezi ně se vklínil hráč prvoligového Vrchlabí Michal Rolf výkonem 480 kuželek. V ženách pak zvítězila hráčka Vrchlabí Jana Votočková po 467 poražených kuželkách, které zdejší dráhy velmi svědčí. V kategorii neregistrovaných obsadili první tři místa hráči Tespo Hořice, a to Vladimír Pech 465, Ladislav Rolc 465 a Václav Procházka 429. Jak je vidět, tito hráči by se neztratili ani v soutěži registrovaných a je znát, že nehrají soutěže neregistrovaných první rok. A to je věc, která se nám nedaří zavést i ve Dvoře Králové n.L.. V ženách zvítězila hráčka SKP Hradec Králové Šárka Rychtářová po výkonu 426 kuželek. Závěrem děkujeme všem hráčům za účast a předvedené výkony, sponzorům pak za jejich podporu a doufáme, že si třetí ročník přijedou zahrát i další hráči nejen z našeho kraje, ale i z ostatních částí republiky. Za oddíl přeje všem hodně osobních a sportovních úspěchů v pokračování soutěžního ročníku Standa Dufek - organizační pracovník TJDK

Dvůr Králové - Memoriál Dědka Výsledky.pdf