Atletika

Oddíl atletiky patří svou členskou základnou mezi největší v Královéhradeckém kraji. Za posledních 50 let ze své více jak stoleté historie vychoval oddíl celou řadu reprezentantů a mistrů republiky, a to zejména v mládežnických kategoriích. V současné době se oddíl účastní soutěží družstev od přípravky až po juniorské katerogie. Tréninkové skupiny vedou vyškolení trenéři Josef Pospíšil, Ing. Oldřich Voňka, Antonín Malich, Dagmar Sedláčková, Kateřina Hlaváčková a Veronika Hrachová.

Tréninky od 1.dubna probíhají vždy v pondělí, středu a pátek na letním stadionu, v zimním období pak dle následujicího rozpisu:

Pondělí - tělocvična ZŠ Podharť - 17:30 - 18:30 hodin - přípravka

Středa - hala SŠIS na Nábřeží Jiřího Wolkera - 17:30 - 19:30 hodin - ml.žactvo, st.žactvo, dorost

Pátek - hala SŠIS na Nábřeží Jiřího Wolkera - 17:00 - 19:00 hodin - ml.žactvo, st.žactvo, dorost

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ probíhá nepřetržitě.

Se svými dotazy se můžete obrátit na předsedu oddílu Ing. Oldřicha Voňku, e-mail: atletikadknl@centrum.cz nebo použít kontaktní formulář níže.

Více informací naleznete na www.atletikadknl.cz

Fotogalerie www.atletikadknl.rajce.net


Kontaktujte nás


DVORŠTÍ ATLETI POMĚŘILY SÍLY V JABLONCI NAD NISOU

Atleti TJDK poměřili své síly v sobotu 5.prosince 2015 na Pomerančovém mítinku v Jablonci nad Nisou. Při účasti 37 oddílů, včetně polských a německých týmů, nezůstali naši atleti pozadu. Barbora Malá ve vrhu dvoukilogramovou koulí vybojovala bronzovou medaili výkonem 10,87m, druhou bronzovou medaili získal Maxim Schejbal ve vrhu čtyřkilogramovou koulí výkonem 12,29m. V této disciplíně byli také úspěšní vrhači Tomáš Větvička výkonem 12,16m (obsadil 4.místo) a Oldřich Křížek výkonem 12,08m (obsadil 5.místo). Pochvala patří také našim nejmladším atletům, kteří poprvé okusili atmosféru atletických závodů.

                                                                                                                                           Dagmar Sedláčková